Скільки витків повинна мати вторинна обмотка трансформатора для підвищення напруги з 220 до 11000

В, якщо в первинній обмотці 20 витків? Який коефіцієнт трансформації?

Ответы на вопрос

Отвечает Королевский Айбын.

Ответ:  1000;    0,02

Объяснение:


Отвечает Истякова Милана.

Відповідь:

ω2=1000    коєф.трансформації =50

Пояснення:

трансформатор підвищувальний , U1=220  U2=11000   ω1=20     ω2-?

 U1/U2=ω1/ω2  ⇒ω2=11000*20/220=1000

K тр.=U2/U1=11000/220=50