Скільки витків повинна мати вторинна обмотка трансформатора для підвищення напруги з 200 В до 11000

В якщо первинна обмотка має 20 витків який коєфіцієнт трансформації

Ответы на вопрос

Отвечает Полунина Соня.
U1=200 B   U2=11000 B   k=?   N2=?
===
k=U2/U1=11000/200=55 (повышающий)
N2=k*N1=55*20=1100 витков
=========================