За який час скутер зі стану спокою набуде швидкості 36 км год , якщо прискорення його руху 0.4 м\с2


Ответы на вопрос

Отвечает Прописнов Иван.

Ответ:

25c

Объяснение:

V⁰=0

V=36км/год=(36×1000)/3600=10м/с

а=0,4м/с²

t-?

t=(V-V⁰)/a=(10-0)/0,4=25c