На якій висоті птах масою 250г має понтенціональну енергію 37,5 Дж


Ответы на вопрос

Отвечает Кожевников Матвей.

Ответ:

Потенціальна енергія обчислюється за формулою

Ep = mgh отже h=Ер/(mg)

h=37,5/(0,25*10)=15 (м)

Відповідь: на  висоті 15 метрів.