СРОЧНО ДАМ 35 БАЛОВ!!! ПОМОГИТЕ!!! 1. Яку енергію має кіт, що сидить на гілці дерева на висоті 7м

та має масу 4 кг? Обчисліть цю енергію. 2. Кіт приземлився на землю з швидкістю 5 м/с. На якій висоті він сидів до стрибка на землю? 3*. Учень кидає вгору кульку масою 100г з висоти 1м з початковою швидкістю 1м/с. З якою швидкістю кулька впаде на підлогу?

Ответы на вопрос

Отвечает Самохвалов Макс.

Ответ:

Объяснение:

1)

E = m·g·h = 4·10·7 = 280 Дж

2)

m·V²/2 = m·g·h

h = V²/(2·g) = 5² / (2·10) = 25 / 20 = 1,25 м

3)

Полная энергия:

Eп = m·g·h + m·V²/2 = 0,1·10·1 + 0,1·1²/2 = 1,05 Дж

В момент падения:

m·V₁²/2 = Eп

V₁ = √ (2·Eп /m) = √ (2·1,05 / 0,1) ≈ 4,5 м/с