Яку вагу треба підвісити на пружину з жорсткістю 50 Н/см, щоб видовжити її на 20 мм? Відповідь в кг

помогите пж

Ответы на вопрос

Отвечает Киркин Макс.

50 H/cм=0,5 Н/м, 20 мм=2см=0,02 м. P=Fпр=kx=0,5*0,02=0,01 Н.

Вiдповiдь: 0,01 Н.