Два однакові точкові заряди розташовані на відстані 0,9 м один від одного. Заряд кожного з них

дорівнює 3∙10-5 Кл. Обчисліть силу взаємодії цих зарядів. Відповідь вкажіть в ньютонах. В поле «Відповідь» необхідно записати значення у вигляді числа, без одиниць вимірювання, градусів тощо. Якщо відповідь необхідно записати у вигляді десяткового дробу, то цілу та дробову частину необхідно відділяти комою. Наприклад: 15,5. Якщо у відповіді отримано від’ємне число, то у поле «Відповідь» слід поставити «-», а після нього, без пробілів, отримане значення. Наприклад: -15. Відповідь Питання №5 ? 4 бали Дві невеличкі позитивно зарядженні кульки знаходяться у вакуумі на відстані 15 см одна від одної і взаємодіють з силою 0,08 Н. Визначте кількість відсутніх електронів у одній кульці, якщо інша має заряд 10-5 Кл. Заряди вважати точковими. У відповідь запишіть число поділене на 1011. В поле «Відповідь» необхідно записати значення у вигляді числа, без одиниць вимірювання, градусів тощо. Якщо відповідь необхідно записати у вигляді десяткового дробу, то цілу та дробову частину необхідно відділяти комою. Наприклад: 15,5. Якщо у відповіді отримано від’ємне число, то у поле «Відповідь» слід поставити «-», а після нього, без пробілів, отримане значення. Наприклад: -15. Відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Камалова Лиана.

Объяснение:

1. Ответ: 10

2. Ответ: 1,25

Также решение 2 задания(1 думаю и так понятно)

F = kq1q2/r²

q1= Fr²/kq2

q1= Ne

N = q1/e=Fr²/kq2e = 1,25*10¹¹

Получаем ответ: 1,25