СРОЧНООО ХЕЛПП 30 БАЛЛОВ Функцію задано формулою у = 3х – 5. Знайдіть значення функції, якщо

значення аргумента дорівнює: А) 0; Б) – 1; В) 25.

Ответы на вопрос

Отвечает Титов Егор.

Пошаговое объяснение:

А) 3×0-5= -5

Б)3×(-1)-5= -8

В)3×25-5=70