Функцію задано формулою y=5x-3 А) чому дорівнює значення функції y=5x-3, якщо значення аргументу

дорівнює -2; Б) чому дорівнює значення аргументу, якщо значення функції дорівнює 7 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Sandul Sereoja.

Ответ:

у - функция; х - аргумент. подставляем.

А) у=5*(-2)-3= -10-3= -(10+3)= -13

Б) 5х-3=7

5х=7+3

5х=10

х=10:5

х=2

Отвечает Легкий Саша.

Ответ:

А) х= -2, то у=5×(-2)-3= -10-3= -13

Б) у=7, то 7=5х-3 → 5х=7+3=10 → х=10/5 =2