Якими частинками бомбардувалася золота фольга у досліді Резерфорда? атомами золота електронами

α-частинками ядрами золота Питання №2 ? 3 бали Завдяки якій взаємодії велика кількість позитивно заряджених частинок (протонів) утримується у ядрі? Сильна взаємодія Гравітаційна взаємодія Електромагнітна взаємодія Магія Питання №3 ? 3 бали Деякий хімічний елемент має у ядрі 65 нуклонів та 35 нейтронів. Вкажіть назву цього елемента. Хлор Цинк Тербій Бром Питання №4 ? 4 бали Знайдіть різницю між кількістю нейтронів та кількістю протонів в ядрі атома урану -238. В поле «Відповідь» необхідно записати значення у вигляді числа, без одиниць вимірювання, градусів тощо. Якщо відповідь необхідно записати у вигляді десяткового дробу, то цілу та дробову частину необхідно відділяти комою. Наприклад: 15,5. Якщо у відповіді отримано від’ємне число, то у поле «Відповідь» слід поставити «-», а після нього, без пробілів, отримане значення. Наприклад: -15. Відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Tolstoy Rustem.

Ответ:

1)α-частинками

2)Сильна взаємодія

3)Цинк

4) 54

Объяснение:

4) У природі найпоширеніші три ізотопи урану: Уран-238, Уран235 та Уран-234. Ядро кожного з цих атомів містить 92 протони,

а кількість нейтронів легко обчислити. В Урану-238: 238-92=146

нейтронів, тому 146-92=54 - це різниця між кількістю нейтронів та кількістю протонів в ядрі атома урану -238