ПОМОГИТЕ С ФИЗИКОЙ!! Тіло вільно падає з висоти 320 м. Скільки часу воно падатиме і якої

найбільшоїшвидкості досягне? Рахуйте g = 10 м/с2 .​

Ответы на вопрос

Отвечает Геворгян Ани.

Ответ: 8с; 80м/с

Объяснение:

Дано:

h=320м

g=10м/с²

-------------

t-?; V-?

t=√(2h/g)=√(2*320/10)=8c

V=gt=10*8=80м/с