ДАМ 50 БАЛІВ У ліфті, що рівномірно піднімається зі швидкістю 1 м/с, падає тіло з висоти 50 см.

Через скільки часу після початку падіння тіло торкнеться підлоги? На скільки зміниться за цей час висота тіла відносно Землі? Тіло, вільно падаючи без початкової швидкості, досягає землі за 4 с. За який час воно досягне землі, коли його кинути з тієї самої висоти з початковою швидкістю 29,4 м/с? Мʼяч кинуто під кутом 30° до горизонту з початковою швидкістю 10 м/с. Визначте висоту піднімання, а також час і дальність польоту мʼяча.

Ответы на вопрос

Отвечает Леонтьева Лиза.

Ответ:

1. Перше завдання:

Тіло падає зі висоти 0,5 м зі швидкістю 1 м/с. Запишемо рівняння руху тіла:

0,5 - 4,9t^2 = 0,5 - 0,5t^2 = 0

Розв'яжемо це рівняння:

-0,5t^2 = -0,5

t^2 = 1

t = 1 с

Відповідь: через 1 с тіло досягне підлоги.

Знайдемо зміну висоти тіла:

h = 0,5 м - 1 м * 1 с = -0,5 м

Відповідь: висота тіла зміниться на -0,5 м.

2. Друге завдання:

Тіло кинуто з початковою швидкістю 29,4 м/с. Запишемо рівняння руху тіла:

h = 29,4t - 4,9t^2

Оскільки h = 0, знайдемо час:

29,4t - 4,9t^2 = 0

t(29,4 - 4,9t) = 0

t = 0 або t = 6 с

Відповідь: тіло долетить до землі за 6 с.

3. Третє завдання:

Тіло кинуто під кутом 30° з початковою швидкістю 10 м/с. Знайдемо висоту піднімання:

h = (10 м/с * sin(30°))^2 / (2 * 9,8 м/с^2) = 2,5 м

Відповідь: висота піднімання становить 2,5 м.

Для знаходження часу полету, запишемо рівняння руху тіла:

h = (10 м/с * sin(30°))t - 4,9t^2

Оскільки h = 0, знайдемо час:

(10 м/с * sin(30°))t - 4,9t^2 = 0

t(5 - 4,9t) = 0

t = 0 або t ≈ 1 с

Відповідь: час польоту становить приблизно 1 с.

Для знаходження дальності полету, запишемо рівняння руху по осі x:

d = (10 м/с * cos(30°))t = (10 м/с * √3/2)t = 5√3 * t ≈ 8,66 м

Відповідь: дальність полету становить приблизно 8,66 м.

Отвечает Замрозевич Богдан.

Ответ:

гортай там 3 фото ... ..........