1. Тіло вільно падає з висоти 300 м. Скільки часу воно падатиме і якої найбільшої швидкості

досягне?2. Космічний корабель масою 20 тнаблизився до орбітальної космічної станціїмасоло 50 т на відстань 20 м. Знайти силу іхнього взаємного тяжіння.3. Яка потенціальна енергія ударної частини молота масою 800г, піднятого на висоту4м?4. Чим пояснюється черговість дитя і ночі на Землі? Різна тривалість дня і ночі?ПОМОГИТЕ СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шелиховский Тёма.

Ответ и Объяснение:

1. h=300м

t-?

v-?

h=v0*t+gt²/2

h=gt²/2 ⇒ t=\sqrt{\frac{2h}{g} }=\sqrt{\frac{2*300}{10} }=√60≈7.74c

v=v0+g*t

v=g*t=10*7.74=77.4 м/с

2. m1=20т=20000кг

m2=50т=50000кг

S=20м

F-?

F=\frac{G*m1*m2}{S^{2} }=\frac{6,67*10^{-11}*2*10^{4}*5*10^{4} }{20^{2} }=\frac{66,7*10^{-3} }{400}=16,7*10^{-5}Н

3. m=800г=0,8кг

h=4м

Fпот-?

Fпот=m*g*h=0,8*10*4=32Н

4. Черговість дитя і ночі пояснюється обертанням Землі навколо своєї осі. Коли Земля однією стороною "повертається" до Сонця, друга "відвертається", і сонячні промені не поступають напряму до неї. На тій, що "повернулась" - день, а на другій - ніч.

Різна тривалістть пояснюється нахилом Земної осі. На екваторі тривалість дня і ночі однакова - по 12 годин.