Решите задания: 1.Кислотный аккумулятор с ЭДС 2В при замыкании на внешнее сопротивление 4,8 Ом

дает силу тока 0,4 А. Определить внутреннее сопротивление аккумулятора и напряжение на его клеммах. 2.Тело свободно падает с высоты 320 м . Сколько времени оно будет падать и какой максимальной скорости достигнет ? Принять g=10 м/с^2 3.Какое количество вещества осядет на катоде из соли любого двухвалентного металла за 40 мин при силе тока 4 А ? ----------------------------------------------------------------------------- 1.Кислотний акумулятор з ЕРС 2В при замиканні на зовнішній опір 4,8 Ом дає силу струму 0,4 А. Визначити внутрішній опір акумулятора і напруга на його клемах . 2.Тіло вільно падає з висоти 320 м . Скільки часу воно буде падати і який максимальної швидкості досягне ? Прийняти g = 10 м / с ^ 2 3.Яка кількість речовини осяде на катоді з солі будь-якого двовалентного металу за 40 хв при силі струму 4 А ?

Ответы на вопрос

Отвечает Нухова Рияночка.
1. I=E/R+r
R+r=E/I
4,8+r=2/0,4
r=5-4,8=0,2 Ом
2. h=gt²/2
t=√2h/g=√640/10=√64=8 с
v=gt=10*8=80 м/с