Тіло вільно падає з висоти 320 м. Скільки часу воно падатиме і якої найбільшої швидкості досягне?

Уважайте g= 10 м/с2.

Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимов Абдуллах.
H=g*t^2/2
t=sqrt(2*h/g)=sqrt(2*320/10)=8 c
V=g*t=8*10=80 м/с