БУДЬ ЛАСКА! ДАЮ 100Б Рух тіла масою 400 г задано рівнянням х=-9+ 80t-2t². Чому дорівнює кінетична

енергія тіла наприкінці 15-ї с руху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Кінетичну енергію об’єкта, що рухається, можна обчислити за допомогою рівняння KE = (1/2) * m * v^2, де m — маса об’єкта, а v — його швидкість.  Щоб знайти швидкість об’єкта за t = 15 с, ми можемо підставити t = 15 у рівняння руху та розв’язати для x: x = -9 + 80 * 15 - 2 * 15^2 = 945.

Далі ми можемо знайти швидкість, взявши похідну x за часом: v = dx/dt = 80 - 4 * 2 * 15 = 20 м/с.

Нарешті, ми можемо підставити значення m і v у рівняння для кінетичної енергії, щоб знайти KE = (1/2) * 400 * 20^2 = 16000 Дж.

Объяснение: