Писати задачу через Дано: На тіло , що повнітю занурене в гас, діє архімедова сила 4 Н . Яку

густину має тіло, якщо його маса становить 900 г ?

Ответы на вопрос

Отвечает Кульгин Дмитрий.

Ответ:

Дано: маса тіла - 900 г, сила Архімеда - 4 Н.

Знайти: густину тіла.

Розв'язок:

Сила Архімеда, яка діє на тіло, пов'язана з густиною тіла та об'ємом, який воно займає, за формулою:

F_A = ρ * g * V,

де F_A - сила Архімеда, ρ - густина рідини, g - прискорення вільного падіння, V - об'єм тіла, зануреного в рідину.

Маса тіла також пов'язана з його густиною та об'ємом за формулою:

m = ρ * V.

Підставивши другу формулу в першу, отримаємо:

F_A = m * g / V * V = m * g / ρ.

Розв'язавши це рівняння відносно густини, отримаємо:

ρ = m * g / F_A = 900 г * 9.8 м/с^2 / 4 Н ≈ 2200 кг/м^3.

Відповідь: густина тіла, яке повністю занурене в рідину і на яке діє сила Архімеда 4 Н, дорівнює близько 2200 кг/м^3.