1.На руку людини сів комар. Оберіть правильне твердження. a)Комар, кусаючи, чинить на шкіру

більший тиск, ніж танк на дорогу. Б)Чим більша сила тиску, яка діє на поверхню, тим менший тиск. В)Чим більша площа, на яку діє сила тиску, тим більший тиск. 2.Барометр показує тиск 760 мм.рт.ст. Оберіть правильне твердження. А)Якщо барометр підняти на дах високого будинку, показ барометра збільшиться. Б)Покази барометра залежать від погоди. В)Якщо барометр опустити у підвал будинку, показ барометра зменшиться. 3.Дві однакові кульки, прив’язані до ниток, занурено в посудину з рідиною. Першу - на глибину 10 см, другу – на глибину 15 см. На яку з кульок діє більша виштовхувальна сила? Оберіть правильне твердження. А)На першу кульку. Б)На другу кульку. В)На обидві кульки – однакова4.Людина масою 90 кг стоїть на лижах, які мають довжину 1,8 м і ширину 10 см. Який тиск людина створює на сніг? 5.Який мінімальний тиск має витримувати вертикальна труба з водою заввишки 12 м? ( Рводи=1000кг/м^3). 6.На тіло, що повністю занурене у гас, діє архімедова сила 4 Н. Яку густину має тіло, якщо його маса становить 900 г? (ρ_гасу=800 кг/м^3)​

Ответы на вопрос

Отвечает Швецов Степан.

1. А).

2. Б).

3. В).

4. p = F/S = mg/S = 90 · 10 : (1,8 · 0,1) = 5000 (Па)

5. Давление воды:

    p = ρgh = 1000 · 10 · 12 = 120 000 (Па)  

6. Объем тела:

         V = Fₐ/ρg = 4 : 8000 = 0,0005 (м³)

   Плотность тела:

         ρ = m/V = 0,9 : 0,0005 = 1800 (кг/м³)