На тіло, що повністю занурене в гліцерин (ρ=1200), діє архімедова сила 24 Н. Яку густину має тіло,

якщо його маса становить 200 г? 2. Яка виштовхувальна сила діє на скліне (ρ=2500), тіло масою 500 г, що повністю занурене у воду (ρ=1000 ) Пж срочно!! Даю 60 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Вахитов Родион.

Ответ:

Объяснение:

Задача 1

Дано:

ρ = 1200 кг/м³

Fₐ = 24 Н

m₁ = 200 г = 0,2 кг

______________

ρ₁ - ?

Находим объем тела из формулы:

Fₐ = ρ·g·V

V = Fₐ / (ρ·g) = 24 / (10·1200) = 0,002 м³

Плотность тела:

ρ₁ = m₁ / V = 0,2 / 0,002 = 100 кг/м³

Задача 2

Дано:

ρ = 2500 кг/м³

m = 500 г = 0,5 кг

ρ₁ = 1000 кг/м³

_____________

Fₐ - ?

Объем тела:

V = m / ρ = 0,5 / 2500 = 0,0002 м³

Сила Архимеда:

Fₐ = ρ₁·g·V = 1000·10·0,0002 = 2 H