Об'ємом 25 см3, повністю занурене в гас? Чому дорівнює архімедова сила, що діє на тілоНа повністю

занурене у воду тіло діє архімедова12 Н. Який об'єм має тіло?20.4.​

Ответы на вопрос

Отвечает Горный Вова.

Ответ:

Объяснение:

FA=pVg

V=FA/(pg)=12/(800*10)=0,0015 м3