Розв'яжіть задачу, вкажіть спочатку скільки було борошна в першому мішку, а тоді скільки у другому.

У першому мішку в 4 рази більше борошна, ніж у другому. Коли з першого мішка взяли 30 кг борошна, а з другого – 5 кг, то в першому мішку стало в 2 рази більше, ніж у другому. Скільки кілограмів борошна було в кожному мішку спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Слепчевич Вика.

Відповідь:

в першому мішку було 40 кг борошна, а в другому мішку було 10 кг борошна

Покрокове пояснення:

Позначимо кількість борошна в другому мішку як х. Тоді в першому мішку буде 4х кілограмів борошна.

Після взяття з першого мішка 30 кг борошна залишилося 4х - 30 кг борошна.

Після взяття з другого мішка 5 кг борошна залишилося х - 5 кг борошна.

За умовою задачі, ми знаємо, що (4х - 30) / 2 = (х - 5).

Розв'язуємо рівняння:

4х - 30 = 2(х - 5)

4х - 30 = 2х - 10

2х = 20

х = 10

Тому в другому мішку було 10 кг борошна, а в першому мішку було 4х = 4·10 = 40 кг борошна.

Отвечает Билиба Кирилл.

Пошаговое объяснение:

1 мешок = 4х кг муки

2 мешок = х кг муки

4х - 30 = 2(х - 5)

4х - 30 = 2х - 10

4х - 2х = -10 + 30

2х = 20

х = 20 : 2

х = 10

1 мешок = (4х) = 4 * 10 = 40 кг муки

2 мешок = х = 10 кг муки