У першому мішку в 3 рази більше борошна,ніж у другому.Після того як з першого мішка взяли 18 кг

борошна,а в другий досипали 4 кг,у другому мішку стало у 2 рази більше борошна,ніж у першому.Скільки кілограмів борошна було в кожному мішку спочатку?СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Шкапа Александр.

Пошаговое объяснение:

1 мешок = 3х кг муки было сначала

2 мешок = х кг муки было сначала

2 * (3х - 18) = х + 4

6х - 36 = х + 4

6х - х = 4 + 36

5х = 40

х = 40 : 5

х = 8

1 мешок = (3х) = 3 * 8 = 24 кг муки было сначала

2 мешок = (х) = 8 кг муки было сначала

Отвечает Чураев Пётр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай у другому мішку - х кг борошна, тоді у першому - 3х кг, після того як з першого мішка взяли 18 кг борошна в ньому стало 3х - 18 кг, а в другий досипали 4 кг, то в ньому стало х + 4 кг борошна . Складемо рівнянння:

2 * (3х - 18) = х + 4

6х - 36 = х + 4

6х - х = 4 + 36

5х = 40

х = 40 : 5

х = 8 кг було спочатку  у другому мішку

3х = 3 * 8 = 24 кг було спочатку  у першому мішку