У першому мішку в 4 рази більше борошна, ніж у другому. Коли з першого мішка взяли 30 кг борошна, а

з другого 5 кг, то в першому мішку стало в 2 рази більше , ніж у другому. Скільки кілограмів борөшна було в кожному мішку спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Хасейнхан Тамирлан.

Ответ:

40 кг в первом мешке

10 кг во втором мешке

Пошаговое объяснение:

Обозначим Х – второй мешок, тогда 4Х – первый мешок.

Составляем уравнение

4х – 30 = 2 (х-5)

4х – 2х = 30 – 10  

2х = 20

Х = 10 (во втором мешке)

10 * 4 = 40 (в первом мешке)

Отвечает Rudenko Egor.

Ответ:

40 кг,  10 кг.

Пошаговое объяснение:

Нехай у першому мішку було 4х кг борошна, у другому х кг борошна. Тоді за умовою

(4х-30)/(х-5)=2

4х-30=2х-10

2х=20

х=10

У першому мішку було 10*4=40 кг, у другому мішку 10 кг.