Радіус круга обмеженого колом дорівнює 10 см. Знайдіть довжину дуги та площу сектора, що

відповідає центральному куту 240֯.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шабанян Лаура.

Пошаговое объяснение:

Довжина дуги, що відповідає центральному куту 240 градусів, дорівнює добутку довжини кола на відношення цього кута до повного кута (360 градусів):

L = (240/360) * 2 * π * r = (2/3) * 2 * π * 10 см ≈ 41,89 см

де r - радіус кола, π - число пі.

Площа сектора також залежить від центрального кута:

S = (240/360) * π * r^2 = (2/3) * π * 10^2 см^2 ≈ 209,44 см^2

Отже, довжина дуги становить приблизно 41,89 см, а площа сектора - приблизно 209,44 см^2