У першому мішку в 4 рази більше борошна, ніж у другому. Коли з першого мішка взяли 30 кг борошна, а

з другого – 5 кг, то в першому мішку стало в 2 рази більше , ніж у другому. Скільки кілограмів борошна було в кожному мішку спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Черных Егор.

Відповідь:

в першому — 40 кг, в другому — 10кг

Покрокове пояснення:

нехай к-ть борошна в другому мішку= х кг, а в першому— 4х кг. Тоді з першого віднімаємо 30 кг (4х-30), а з другого 5 кг (х-5). І буде:

4х-30= 2*(х-5)

4х-30= 2х-10

4х-2х=-10+30

2х=20

х=20/2

х=10.

Отже, у 2-му мішку 10 кг борошна, а у першому 10*4=40 кг