Обчисліть кінетичну енергію автомобіля масою 2 т який рухається зі швидкістю 63 км/год. Відповідь

запишіть у кДж.

Ответы на вопрос

Отвечает Ижбульдина Аделина.

Объяснение:

Дано:

v=63км/год=17,5 м/с

m=2т=2×10³кг

Ек-?

Розв'язання

Ек має формулу:

e =  \frac{m {v}^{2} }{2}

Підставимо значення

e =  \frac{2 \times  {10}^{3} \times  {17.5}^{2}  }{2}  = 311.5  \times  {10}^{3}  =

=311,5 кДж

Відповідь: Кінетична енергія дорівнює 311,5 кДж