Дано рівняння руху тіла х=12t-t2 Визначити швидкість тіла в кінці п'ятої секунди руху Vx=


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Катя.

Ответ:Щоб знайти швидкість тіла, необхідно взяти похідну від рівняння руху по часу t і підставити значення t=5:

x = 12t - t^2

Швидкість:

v = dx/dt = 12 - 2t

Підставляємо t=5:

v = 12 - 2(5) = 2 м/c

Отже, швидкість тіла в кінці п'ятої секунди руху дорівнює 2 м/c.