Просто ответ без объяснения 1. (1 бал) Проекції швидкостей чотирьох матеріальних точок задано

рівняннями: v1 =2-t2; v2 =8t;v3 = 3; v4 - 4 + 5t. 2. Яка точка рухається рівномірно ? 1)1; 2) 2; 3)3; 4) 4. 3. (1 бал) Швидкість руху тіла змінюється за законом: vх = 40 – 4t. Визначте модуль прискорення і характер руху тіла до зупинки: а)4 м/с2; у напрямі осі Ох; зменшує швидкість руху; б) 4м/с2; у напрямі осі Ох; збільшує швидкість руху; в) 40 м/с2; у напрямі, протилежному осі Ох; збільшує швидкість руху; г) 4 м/с2; у напрямі, протилежному осі Ох; збільшує швидкість руху. 4. (2 бал) Рівняння переміщення мотоцикліста має вигляд: Sx = 25t – 0,4t2. Визначте початкову швидкість мотоцикліста і його переміщення через 10 с: а)0,4 м/с; 210 м; б) 25 м/с; 210 м; в) 0,4 м/с; 246 м; 5. (3бали) Прямолінійний спуск завдовжки 100 м лижник пройшов за 20 с, рухаючись з прискоренням 0,3 м/с2. Визначте швидкість руху лижника на початку та в кінці спуску: а) 1 м/с; 12 м/с; б) 2 м/с; 8 м/с; в) 2 м/с; 10 м/с; г) 3 м/с; 9 м/с; д) 3 м/с; 12м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Кладов Алексей.

1)-2)  V3=3  -  равномерное движение 3)

3)  Vx=Vox + ax*t

Vx=40 - 4t    a)

4) S=Vox*t - ax*t²/2

S=25*t - 0,4t²

начальная скорость 25 м/с

S(10)=25*10 - 0,4*100=250 - 40=210 м/с  -  б)

5)

100=Vo*20 + 0,3*400/2

20Vo=100 - 60

Vo=2 м/с

V(t)=Vo + at

V(20)=2 + 0,3*20=8 м/с.    -     б).