Одну правильну, на вашу думку, відповідь. 1. Як рухається тіло, на яке діє стала за значенням та

напрямком сила? A. Рівномірно прямолінійно B. Рівноприскорено прямолінійно C. Рівномірно по колу D. Не рухається 2. До тіла прикладені дві сили, модулі яких дорівнюють 13 Н і 17 Н. Сили діють уздовж горизонтальної прямої в один бік. Чому дорівнює їх рівнодійна? A. 4 Н B. 30 Н C. 13 Н D. 17 Н 3. Як зміниться сила гравітаційної взаємодії між тілами, якщо відстань між ними зменшити у чотири рази? A. Збільшиться в 16 разів B. Зменшиться в 17 разів C. Збільшиться в 4 рази D. Зменшиться в 4 рази Середній рівень (2 бали) 4. Установіть відповідність між фізичною величиною (1-4) , що описує рівноприскорений рух, та математичним виразом (А-Г). 1. Прискорення А. 2. Координата B. 3. Швидкість руху C.+ 4. Переміщення D. E. Достатній рівень (4 бали) 5. Під дією сили 500 Н тіло рухається рівномірно так, що його координата змінюється за законом .Яка маса тіла? 6. З яким прискоренням рухається тіло, якщо протягом 5 с швидкість його руху збільшується від 20 до 30 м/с? Високий рівень (3 бали) 7. Бетонну плиту масою 2,2 т піднімають у воді з прискоренням 0,5 за допомогою троса, жорсткість якого 800кН/м. Визначте подовження троса. Силою опору води знехтуйте.

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Альбина.

1)B

2)B

3)A

4)Прискорення(D) v+v0/t

Координата(В) x0 + v0t + at^2/2

швидкість руху(Б) mv

Переміщення(А) v0t + at^2/2

5)F=500H , a=20м/с2

m=F/a=500/20=25кг

6)a=ΔV/t

ΔV=30-20=10(м/с)

a=10/5=2(м/с2)

7)ФОТО ЭТО ОТВЕТ НА ЭТУ ЗАДАЧУ!