. Дві фотонні ракети віддаляються одна від одної зі швидкістю 0,65 с відносно спостерігача на

Землі. Визначте відносну швидкість ракет.

Ответы на вопрос

Отвечает Резникова Анна.

Ответ:

Объяснение:

За відносною швидкістю розуміється швидкість одного тіла відносно іншого. У цьому випадку, нам потрібно визначити відносну швидкість між двома фотонними ракетами.

За відносної швидкості двох тіл можна обчислити швидкість одного тіла відносно іншого, віднімаючи відносну швидкість першого тіла від відносної швидкості другого тіла. Таким чином, відносна швидкість двох фотонних ракет буде:

V = V1 - V2

де V1 і V2 - швидкості двох фотонних ракет.

У даному завданні ми знаємо швидкість віддалення двох ракет одна від одної зі швидкістю 0,65 с відносно спостерігача на Землі. З цього можна зробити висновок, що кожна ракета віддаляється від спостерігача на Землі зі швидкістю 0,65 / 2 = 0,325 с.

Таким чином, відносна швидкість між двома фотонними ракетами буде:

V = 0,325 с - (-0,325 с) = 0,65 с

Отже, відносна швидкість між двома фотонними ракетами становить 0,65 с.