Дві фотонні ракети віддаляються одна від одної зі швидкістю 0,65 c відносно спостерігача на землі.

Визначте відносну швидкість ракет

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Відповідь:

0.913 с.

Пояснення:

Використовуючи релятивістський закон додавання швидкостей, маємо: u = u'+v/1+ vu'/c^.

u= 0.65+0.65/1+0.65*0.65/ c^ = 1.3/0.65^ = 0.913c