25 баллов Помогите решить СРОЧНО Дві ракети рухаються зі швидкостями по 0,8 с відносно

спостерігача на Землі в протилежних напрямах. Знайти швидкість, з якою ракети рухаються одна відносно одної.

Ответы на вопрос

Отвечает Колесникова Марина.

Ответ:

Объяснение:

дано V1=V2=0,8 С

V- ?

1) V=(V1+V2)/(1+V1*V2/C²=1,6*C/(1+0,64)=1,6C/1,64=0,9756*C

==========

ответ V=0,9756C