Визначте переміщення автомобіля за час його руху з прискоренням 2 м/с2 протягом 6 секунд від

початку відліку. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Антонова Елена.

Ответ:

36 м.

Объяснение:

S=at²/2=2*6²/2=36 м.