6. До пружини підвісили стакан об'ємом 250 см³ заповнений водою. Маса стакану 50 г. На скільки

розтягується пружина жорсткістю 50 Н/м під дією ваги цього стакану з водою. Густина води 1 г/см³.(g=10Н/кг)​

Ответы на вопрос

Отвечает Долженко Настёна.

Ответ:

Маса воды в стакані:

m = V * ρ = 250 см³ * 1 г/см³ = 250 г

Загальна маса стакана з водою:

M = m + m(stakana) = 250 г + 50 г = 300 г

Сила тяжіння, що діє на стакан з водою:

F = M * g = 300 г * 10 Н/кг = 3 Н

Розтягнення пружини:

Δl = F / k = 3 Н / 50 Н/м = 0.06 м = 6 см

Отже, пружина розтягнеться на 6 см під дією ваги стакана з водою.

Объяснение:

Если ответ понравился, нажми на значок короны!