Розв’язати задачі: 1. Під дією якої сили пружину жорсткістю 50 H/м стискають на 8 см? 2. Під дією

сили 15 Н пружина видовжилася на 3 см. Чому дорівнює жорсткість пружини? 3. На скільки зменшиться довжина пружини, якщо її стискати силою 20 Н? Жорсткість пружини становить 400 Н/м

Ответы на вопрос

Отвечает Давыдова Ксения.
Ответ:
1. F=kx

F=50Н/м*0,08 м=4 Н
2. F = kx; k = F/x = 15 Н / 0,03 м = 12000 (Н/м)
3. F= -kΔx => Δx = -F/k

Δx= -20 H/400 H/м = -0,05 м.