1.На скільки скоротиться довжина пружини, якщо її стискати силою 200 Н? Жорсткість пружини дорівнює

4 кН/м. Як зміниться отримане вами значення, якщо пружину стискати силою, меншою в 1,5 разу?

Ответы на вопрос

Отвечает Gevorguan Anushavan.

F= k(x2-x1)
x2-x1 =F/k
x2-x1 =200/4000=0,05 м или 5 см
если F1=F/1,5
то изменения длины составят
х=F/1,5k=200/1,5*4000=0,03 м или 3 см