1. Густина води – 1000 кг/м 3 . Закінчіть речення: « Це означає, що…» (1 бал) а) маса води

об’ємом 1м 3 дорівнює 1кг; б) маса води об’ємом 1000 м 3 дорівнює 1000 кг; в) маса води об’ємом 1 м 3 дорівнює 1000 кг; г) маса води об’ємом 1000 м 3 дорівнює 1 кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Сластников Артём.

Ответ:

3. m=ρV (1)

V=abc (2)

Подставляем (2) в (1): m=ρabc=1000кг/м³*0,3*0,2*0,25=15кг

Удачи.