У ході рівноприскореного руху зі стану спокою мотоцикліст за десяту секунду проїжджає 10 м.

Визначте прискорення мотоцикліста; обчисліть його переміщення за 10 с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пузевич Егор.

Ответ:

Объяснение:

Vo=0;

V=10 м/c;

a ,   x    ?    a=ΔV/t=(V-Vo)/t=(10-0)/10=1 м/c²; x=Vcep*t=10/2*10=50 м