У ході рівноприскореного руху зі стану спокою скутерист за шосту секунду проїжджає 4,6 м.

Визначте прискорення мотоцикліста; обчисліть йогопереміщення за 4 с. (1 бал) *​

Ответы на вопрос

Отвечает Сухорученков Илья.
A= 4.6/0.1 = 46м/с2
L= at2/2 = 46*(4)2 / 2 = 368м
(4)2 - чотири в квадраті