Два заряди 2 нКл і 4 нКл знаходяться на відстані 4 см один від одного. З якою силою вони

взаємодіятимуть один з одним ?

Ответы на вопрос

Отвечает Логачёва Кира.

Ответ:

Отже, заряди будуть взаємодіяти один з одним з силою 4.5 * 10^(-7) Н (ньютона).

Объяснение:

Сила взаємодії між двома точковими зарядами визначається за формулою закону Кулона:

F = (k * |q₁ * q₂|) / r²,

де F - сила взаємодії (в ньютонах),

k - електростатична постійна (9 * 10^9 Н·м²/Кл²),

q₁ та q₂ - заряди (в кулонах),

r - відстань між зарядами (в метрах).

В даному випадку q₁ = 2 нКл = 2 * 10^(-9) Кл,

q₂ = 4 нКл = 4 * 10^(-9) Кл,

r = 4 см = 4 * 10^(-2) м.

Підставляючи значення у формулу, отримуємо:

F = (9 * 10^9 Н·м²/Кл² * |2 * 10^(-9) Кл * 4 * 10^(-9) Кл|) / (4 * 10^(-2) м)².

Спрощуючи вираз, отримуємо:

F = (9 * 2 * 4 * 10^(-9 + (-9 + 9))) / (4 * 10^(-2 + (-2 + 2))) Н.

F = 72 * 10^(-9) / 16 * 10^(-2) Н.

F = 4.5 * 10^(-7) Н.