Знайдіть повну механічну енергію волейбольного м'яча масою 260 грам, що пролітає над сіткою на

висоті 2,5 метри, і має швидкість 15 м/с. 50 Дж 42,5 Дж 35,62 Дж О 28,48 Дж

Ответы на вопрос

Отвечает Хачатрян Нарек.
Дано:
m=260г=0,26кг
h=2,5м
v=15м/с
Знайти:
Е-?
Е=Ек+Еп
Ек=mv²/2=0,26*15²/2=29,25Дж
Еп=mgh=0,26*9,8*2,5=6,37Дж
Е=29,25+6,37=35,62Дж