Дам 50 балов Вантаж масою 27 кг скинули з літака. Після того як на висоті 350 м швидкість руху

вантажу досягла 15 м/с, він почав рухатися рівномірно. Визначте: 1) повну механічну енергію вантажу на висоті 350 м; 2) повну механічну енергію вантажу в момент приземлення; 3) енергію, в яку перетворилася частина механічної енергії вантажу.

Ответы на вопрос

Отвечает Пенской Дима.

Відповідь:1) 97537,5 Дж       2) 8437,5 Дж   3) частина механічної

енергії вантажу перетворилася у внутрішню енергію

Пояснення: Е₁=27·(10·350+15²/2)=97537,5 Дж

                      Е₂=27·15²/2=8437,5 Дж