Срочноооо даю 100 балов 1. Вантаж масою 40 кг скинули з літака. Після того як на висоті 400 м швид-

кість руху вантажу досягла 20 м/с, він почав рухатися рівномірно. Визначте:1) повну механічну енергію вантажу на висоті 400 м; 2) повну механічнуенергію вантажу в момент приземлення; 3) енергію, на яку перетвориласячастина механічної ене​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Даниил.

Ответ:

Дано:

m=40кг

h=400м

v=20м/с

g=10м/с²

Найти:

Eh-?

Eo-?

ΔE-?

                                              Розв'язання

Eh=mv²:2+mgh=m(v²:2+gh)

Eh=40кг·(20²м²/с²:2+10м/с²·400м)=168000 Дж= 168 кДж

Eo=mv²:2=40кг·20²м²/с²:2=8000Дж=8кДж

ΔE=Eh-Eo=168кДж-8кДж=160кДж

Відповідь: Eh= 168кДж, Eo=8кДж,ΔE=160кДж