Автомашина чинить тиск на шосе 420 кПа. Площа опори її коліс дорівнює 0.2 метри квадратних.

Визначте вагу автомашини * 2100000 Н 84 000 Н 84 Н 2100 Н На кусок корку, повністю зануреного у воду діє архімедова сила, яка дорівнює 53 Н. Який об'єм корка? * 53 метри квадратних 0,053 метри квадратних 5,3 метри кубічних 0,0053 метри кубічних У гідравлічній машині на поршні було покладено тіла масами 550 г і 27 кг. Площа великого поршня 300 см квадратних. Визначте площу малого поршня, якщо вони знаходяться у рівновазі * 6111 метри квадратних 0,0006 метри квадратних 0,6 метри квадратних 1,47 метри квадратних

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Даниил.

Ответ:

№1) вага автомашини: 84000 Н.

№2) об'єм корка: 0,0053 м³

№3) площа малого поршня: 0,00067 м².

Объяснение:

№1. Дано:

p = 420 кПа = 420 000 Па

S = 0,2 м²

Знайти: F

Розв'зок:

Із формули тиску виведемо формулу для F: p = F / S  ⇔  F = p * S

Отже, підставимо значення: F = 420000 Па * 0,2 м² = 84000 Н

Відповідь: F = 84000 H.

№2. Дано:

Fₐ = 53 H

Знайти: V

Розв'зок:

Додаємо до умови: g = 10 Н/м - прискорення вільного падіння, ρ = 1000 кг/м³ - тіло занурене у воду.

За законом Архімеда: Fₐ = ρgV. Виведемо формулу для V: V = Fₐ / (ρ * g).

Підставимо значення: V = 53 H / (1000 кг/м³ * 10 Н/м) = 0,0053 м³

Відповідь: V = 0,0053 м³.

№3. Дано:

m₁ = 550 г = 0,55 кг

m₂ = 27 кг

S₂ = 330 см² = 0,033 м²

Знайти: S₁

Розв'язок:

Рівняння рівнодії: \dfrac{F_{2}}{F_{1}}=\dfrac{S_{2}}{S_{1}}

Виведемо формулу для S₁: S₁ = S₂ * F₁ / F₂. У формулі g скорочується, тому F₂ ~ m₂ і F₁ ~ m₁.

Підставимо значення: S₁ = 0,033 м² * 0,55 кг / 27 кг ≈ 0,00067 м²

Відповідь: S = 0,00067 м².