У гідравлічній машині на поршні було покладено тіла масами 500 г і 25 кг. Площа великого поршня 240

см². Знайдіть площину малого поршня, якщо вони знаходяться в рівновазі

Ответы на вопрос

Отвечает Даич Илья.

уравнение равновесия: Fм/Sм=Fб/Sб, тогда Sм= Fм*Sб/Fм = 0.5*240/25= 4.8 см²