площа малого поршня 10см2 на нього діє сила 1кПа яку силу подрібно прикласти до великого поршня щоб

поршні були в рівновазі площа великого поршня 500 см2​

Ответы на вопрос

Отвечает Шалаев Никита.

Ответ: 50кН

Объяснение: По закону Паскаля:F1/S1=F2/S2;

F2=F1*S2/S1=1000*500/10=50000Н=50кН.

Отвечает Подолянчик Светлана.

Ответ:

Все розписано на цьому фото