На малому поршні гідравлічної машини розташований вантаж масою 10 кг, на велико-— масою 160 кг.

Діаметр малого поршняЯким є діаметр великого поршня, якщо поршні пере-бувають у рівновазі та їхніми масами можна знехту-вати?му4 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тагирова Амира.

Ну ты и написал конечно задание, а ещё больше в разброс не мог? Ну ладно, если я правильно всё поняла, то вот решение:

Дано:

m1=10 кг

m2=160 кг

d1=4 см

Найти:

d2 - ?

___________________________

По закону Паскаля P1=P2

F1/S1=F2/S2

S2/S1=F2/F1=m2*g/m1*g=16,

потому что S=π*d²/4

d2²/d1²=16

d2/d1=4.

d2=4*d1=16 см.

Ответ: d2=16 см.