На малому поршні розташований вантаж масою 10 кг, на великому — масою 160 кг. Діаметр ма- лого

поршня гідравлічної машини дорівнює 4 см. Яким є діаметр великого поршня, якщо поршні перебувають у рівновазі та їхніми масами можна знехтувати?

Ответы на вопрос

Отвечает Анохина Маша.
Дано  m1=10 кг     m2=160 кг          d1=4 см    d2- ?

по закону Паскаля   P1=P2

F1/S1=F2/S2
S2/S1=F2/F1=m2*g/m1*g=16
так как S=π*d²/4
d2²/d1²=16
d2/d1=4
d2=4*d1=16 см

Ответ d2=16 см