№1. Знайти загальний опір кола, який складається з двох провідників, опори яких 150 Ом і 0,08

кОм, якщо вони з’єднані: 1) послідовно; 2) паралельно. (2 б) №2. Знайти загальний опір кола, якщо всі опори однакові і дорівнюють 5 Ом.(3 б)

Ответы на вопрос

Отвечает Ruda Nastia.

Ответ:

Объяснение:

1

последовательно

R = R1+R2 = 150 + 80 = 230 Ом

параллельно

R = R1*R2 / (R1+R2) = 150*80 / (150+80) == 52.2 Ом

2

последовательно

R = R1*2 = 5*2 = 10 Ом

параллельно

R = R1/2 = 5/2 = 2.5 Ом