Будьласка, допопожіть, даю 10 балів!!! 1. Ділянка кола складається з паралельно з'єднаних

провідників. За цих умов на всій діляні кола і окремих провідників однакова... А) Сила струму Б) Потужність В) Напруга Г) Робота2. Два однакові провідники з'єднані послідовно. Який опір має кожний з цих провідників, якщо через них протікає струм 5А при прикладеній загальній напрузі 30В? А) 1 Ом Б) 2 Ом В) 3 Ом Г) 4 Ом Д) 5 Ом3. Два провідника R1=6Om та R2=3Ом з'єднані паралельно. Який струм буде в провіднику R1, якщо в провіднику R2 протікає струм 4А?А) 1АБ) 2АВ) 3АГ) 4АД) 5А4)Опір дроту становить 50 Ом. Яким він стане, якщо ми поріжемо його на 5 однакових частин і їх скрутимо між собою?А) 10 ОмБ) 8 ОмВ) 6 ОмГ) 4 ОмД) 2 ОмБажано з розв'язанням)) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирошниченко Павел.

Ответ:

1. В

2. В

3. Б

4. А

Объяснение:

2. 30/5/2=3 Ом

3. U=I2*R2=4*3=12 B

I1=12/6=2 A

4. R обратно пропорційно перетину провода тому при збільшені перетину в 5 разів спротив зменшується в 5разів

50/5=10 Ом